Nowe trendy w majtkach?

Stringi odchodzą do lamusa, nadchodzi  era majtek mama size.

W ciągu ostatnich kilku lat, stringi były najbardziej popularnym stylem bielizny, szczególnie wśród młodszych kobiet. Ale według aktualnych statystyk stringi zostały zastąpione, w sercach i na ciele kobiet tego tysiąclecia, przez majtki, znane również jako „majtki babci” lub „mama size”. W rzeczywistości, badania pokazują, że sprzedaż stringów zmniejszyła się o 7% w zeszłym roku, podczas gdy sprzedaż pełniejszych majtek, w tym szortów, wzrosła o 17%. Figi koronkowe królują teraz konsekwentnie wśród najlepiej sprzedających się stylów bielizny damskiej.

Co spowodowało tę zmianę trendów w bieliźnie?

Z jednej strony, kobiety kupując bieliznę mają teraz na uwadze przede wszystkim własny komfort, nie starają się już tylko spełnić pewnego stereotypowego pojęcia o tym, co ludzie uważają, że jest sexy. Wszyscy wiemy, że mężczyźni  kochają swoje kobiety w koronkowej i pełnej słodyczy bieliźnie takiej właśnie, jak stringi. Ale nie do końca tak jest, dla mężczyzn i to w różnym wieku kobieta w koszulce i majtkach też jest sexy, Te opinie pociągają za sobą zmiany w modzie: obecny trend to wysoki stan. Majtki wyszczuplające pod spodnie i z wysoką talią są aktualnie najbardziej komfortowe dla pań i najchętniej kupowane. Mile widziana jest tendencja do akceptowania różnych typów ciała. Choć malutkie bikini i stringi wyglądają zdecydowanie świetnie na mniejszych kobietach, to majtki pełne mogą wyglądać równie dobrze i na mniejszych i  na większych kobietach. Oczywiście zdarza się, że majtki są źle wykonane i wtedy nie dodają uroku kobiecie. Nie mają wtedy nic wspólnego z wygodą i praktycznością. Ale to nie znaczy, że majtki pełne muszą być zawsze niezgrabne lub nieatrakcyjne. Na pewno trudno jest je zaprojektować, by były eleganckie i kuszące, ale można być zaskoczonym szeroką gamą pięknych stylów pełnych majtek, z koronkowymi wstawkami, majtek z wysokim wykrojem nóg, z jedwabiście gładkim wysokim stanem, w kilkudziesięciu kolorach z fantastycznymi zdobieniami. Figi z pełnym tyłem i dobrze zabudowane na biodrach, mają dodatkową zaletę, nadają kształt i definicję pupie. W moim ulubionym sklepie Li Parie wybór wygodnej i komfortowej bielizny jest bardzo duży. Nie bez znaczenia jest też fachowa pomoc, którą można tam uzyskać.

Jak wybrać idealne majtki?

Na forach w Internecie można przeczytać o doświadczeniach kobiet w wyborze odpowiednich majtek. Wiele z nich, chcąc przypodobać się mężczyznom, kupowało filigranowe stringi, koronkowe, wycięte wysoko figi, a efekt końcowy przerastał ich oczekiwania i to negatywnie. Oglądając się w lustrze w tej bieliźnie zauważały, że zamiast dodać im blasku, uwydatniła ona ich niedoskonałości. Zdziwienie też towarzyszyło reakcji mężczyzn na powyższe stroje, a raczej często jej brakowi. Niejednokrotnie okazywało się, że kobieta stawała się atrakcyjna dla swojego ukochanego dopiero właśnie w pełnych majtkach, zupełnie, jak na filmie „Bridget Jones”. Normalnie kobiety nie spędzają całego dnia na uwodzeniu mężczyzn i mają prawo do dbania o swoją wygodę i wygląd. Jeśli dobrze się czują w majtkach o wysokiej talii, opinających dobrze biodra i podkreślających sylwetkę, to czemu mają sięgać po stringi w sklepie? Nikt nie jest doskonały, a dopasowana bielizna daje pewność, że wyglądamy dobrze. Ile razy udało nam się dojrzeć u pań, wyglądające ze spodni stringi? Widok niezbyt ciekawy. Ile razy te stringi prawie przecinały tłuste boczki? Ani to wygodne, ani estetyczne. Figi wykonane technologią bezszwową, z doskonałego elastycznego materiału, podkreślają wszystko to, co kobieta powinna podkreślić i tuszują to, co chce zatuszować. Kobiety powinny kupować bieliznę, która sprawia, że czują się w niej jak najlepiej, czy to stanik i stringi lub tank top i bawełniana para majtek. O stosownym doborze bielizny ciekawie pisze dziewczyna na blogu bodystocking.waw.pl. Dla niektórych kobiet, figi są po prostu naturalne i wygodne, czują się w nich  najseksowniejszą kobietą ze wszystkich. Nie wypada więc może przypinać nowym trendom łatki staroświeckich.

One thought on “Nowe trendy w majtkach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *